Kasetli Döşeme Tipi Fancoil

Modern bir soğutma ve ısıtma uygulamadır. Kasetli Döşeme Tipi Fancoil uygulaması birçok alanda kullanılmaktadır. Evler hastaneler ofisler ve alışveriş merkezlerinde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Soğutma ve ısıtma kapasite özellikleri ve çeşitli modelleri ile dikkat çekmektedir. İklimlendirme çalışmaları kapsamında modern olarak kullanılan ve gelişmiş yöntemlerden bir tanesidir.

Bir çözüm olarak ortaya çıkmış bir yöntemdir. Havayı yönetme ve elastik dış görünüşü ile dış yüzey olarak kullanılmakta ve modern çözümler getirmektedir. Çelik gövdesi ile sağlam olarak tasarlanmış ve modern filtresi ile kolay temizlenmektedir. Soğutma ve ısıtma yöntemleri ile dikkat çeken bir üründür. İklimlendirme ünitesi olarak kullanılmakta ürün özelliklerine göre tercih edilmektedir. Üstün özellikleri, ünite dış görünüm ve bölgeleri vardır. Havalandırma sistemi olarak kullanılan bir üründür. Alüminyum çerçevesi ile modern kaynaklardan oluşmaktadır. Estetik bir dış görünüş vermektedir.

Ürünün özellikleri;

-Estetik dış ambalaj ve estetik bir görünüm
-Soğutma kapasitesi
-Isıtma kapasitesi güç ve kaynakları
-Az bir alana sığması
-Kolay bir taşıma ve montajlama özellikleri mevcuttur. Bu ürün bakıma ihtiyaç duyulmadan kolay temizlenir ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Birçok yerde kullanılmaktadır. Ev ve ofisler dışında turizm alanlarında da çok fazla kullanılarak tercih edilmektedir. Hemen teslim edilerek avantajlar sağlamaktadır. İklimlendirme alanında kullanılan kolay ve hızlı bir çözüm olarak kullanılmaktadır. İç Ve dış izolasyon özellikleri ile güç ve tasarım konusunda da dikkat çekici özellikleri vardır.

Calvin Miller

Back to top