ICBC Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

ICBC Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

ICBC Bankası hakkında bilgiler nelerdir?

ICBC Bank dünyanın 42 ülkesinde, 17.000 şubesi ile bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Son 3 yıldır ise dünyanın en büyük bankası ve şirketi olarak anılmaktadır. Tüm diğer bankalar gibi ICBC bank da müşterilerine her türlü bankacılık işlemlerinde kolaylık ve avantaj sağlıyor. Bankacılık işlemlerinin sorunsuz ve kolaylıkla yapılması için banka çalışanlarının ve müşteri hizmetlerinin kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine iyi bir hizmet sağlamalıdır.

ICBC Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Bankanın açılış saatleri genel olarak diğer kurumlar ile birbirine yakın zamanlarda açılır. ICBC Bankası açılış saati sabah 09:00 olup, hafta sonları kapalıdır. Bazı bankalar hafta sonları çalışsalar da ICBC Bank hafta sonu çalışmamayı tercih etmiştir. IBCB bankası çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 12.30 Ara 13.30 – 18.00 arasındadır. 12.30 – 13.30 saatleri arasında 1 saat süresince öğle arası tatili olduğu için tüm diğer kurumlar gibi kapalıdır. Hafta sonu ICBC Bank, diğer bütün bankalarda olduğu gibi hizmet vermemektedir. Tüm diğer bankalar gibi ICBC Bankası ve şubeleri 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 ağustos ve dini bayramlar gibi resmi tatiller günlerinde çalışmamaktadır.

ICBC Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

ICBC Banka işlemleri nelerdir?

Banka transferleri bankadan bankaya değişir. Hafta sonları aynı banka içerisinde havale aktiftir. Hafta içi saat 17.30 a kadar EFT yapılabilir. ATM her daim müşterilerin hizmetindedir. Atm’den yapılabilecek işlemler para Yatırma, Para Çekme, Taksit Yatırma, ödemeler gibi işlemlerdir.

ICBC bankası hakkında kısa bir bilgi ve çalışma saatleri hakkında bilgiler sunuldu. Yapılabilecek işlemler ve bankacılık ürünleri ile ilgili veya konu hakkında detaylı bilgi ve soru sormak için 7/24 müşterilerine hizmet veren “444 00 50” ICBC Bank çağrı merkezi telefon numarası üzerinden yeterli bilgi sahibi olabilirsiniz.